
1. Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i piątek po Mszy wieczornej.
2. Zachęcam cały czas do zapisów na rekolekcje oazowe w wakacje.
3. W piątek o 20:00 odbędzie się na plebanii zebranie dotyczące organizacji Bożego Ciała, całej trasy procesji, usytuowania ołtarzy w związku z nowym rozporządzeniem Policji. Zapraszam zwłaszcza Komendantów Straży Pożarnej, Sołtysów Wawrzeńczyc oraz osoby, przy których domach dotychczas były przygotowywały ołtarze.
4. W sobotę od godz. 20:00 do 21:00 w Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszam na spotkanie modlitewne połączone z indywidualną modlitwą wstawienniczą o dary Ducha Świętego.
5. Z okazji Dnia Matki 26 maja (wtorek) o godz. 18:00 będzie Msza święta zbiorowa za żyjące i zmarłe matki. Można od jutra zgłaszać intencje w zakrystii.
6. Zachęcam wszystkich do nabywania prasy katolickiej.
7. Dziękuję wszystkim składającym bieżące ofiary oraz ofiary inwestycyjne.
8. Dziękuję Panom Łukaszowi Kacperkowi za wykonanie na cmentarzu planowanego od dwóch lat regału na znicze do ponownego wykorzystania i Marcinowi Korytowskiemu za położenie kostki wokół regału.
9. Solenizantom i jubilatom składam życzenia wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiego dobra. Otaczam Was modlitwą.
Ks. Mariusz Susek, proboszcz









